PragueConnect.cz Jobs - powered by Prague.TV

Are you hiring? One job upload = five portals! For more information please visit www.prague.tv
PragueConnect.cz jobs, powered by Prague.TV

Specialisté technické podpory (se znalostí českého a anglického jazyka)

Náplň práce: Jako specialista zákaznické/technické podpory budete zodpovědní za vstřícnou a efektivní telefonickou komunikaci se zákazníky, kteří se na Vás budou obracet s technickými dotazy týkající se chytrých telefonů, tabletů a dalších telekomunikačních zařízení. Budete zpravidla prvním kontaktem pro zákazníky volající do našeho kontaktního centra. Poskytováním technické podpory pro naše zákazníky se budete snažit o splnění jejich očekávání při každém hovoru. Jako člen týmu zákaznické/technické podpory budete vždy prezentovat společnost v pozitivním světle a vhodně vyřizovat citlivé dotazy. Požadujeme: ·         znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, ·         komunikativní znalost anglického jazyka, ·         dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, snahu učit se, ·         zkušenosti z kontaktního, zákaznického centra výhodou.   Nabízíme: ·         zázemí silné a stabilní společnosti; ·         příjemné pracovní prostředí a kolektiv; ·         vstupní školení zaměřené na procesy, produkty a komunikaci. ·         následně pak průběžná odborná školení; ·         příležitost profesního i osobního růstu; ·         moderní pracoviště v Praze blízko stanice metra B.   ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, občerstvení na pracovišti, bonusy